Українська IT-компанія Uklon, розробник однойменного сервісу виклику авто, запускає франшизу, щоб прискорити масштабування компанії за допомогою глобальної експансії на нові ринки.

Франчайзинговий пакет включає доступ до франчбука, а також до сучасного програмного забезпечення Uklon (застосунки Uklon Driver та Uklon Rider, гнучкі моделі CRM). Крім того, співпраця передбачає маркетингову та IT-підтримку, консалтингову підтримку та унікальний бренд з розробленою айдентикою та можливістю локальної адаптації.

Етапи запуску франшизи будуть виглядати наступним чином:

  • інтервʼю з франчайзі;
  • збір франчайзі інформації з місцевого ринку;
  • розрахунок фінансової моделі;
  • погодження юридичних аспектів та підписання договору;
  • локалізація та адаптація програмного забезпечення;
  • розробка маркетингової стратегії;
  • адаптація інструкцій та процесів для співробітників;
  • тренінги для співробітників.

Як приклад сценарію запуску франшизи, за інвестицій в 1 млн євро вихід на операційний прибуток настає за 2,5 року. Подібний розрахунок залежить від  специфіки локального ринку, зокрема кількості населення та середнього чека.

Від початку повномасштабної війни плани компанії на запуск франшизи відійшли на задній план. Основними напрямками роботи стали підтримка армії, волонтерів, допомога українцям з евакуацією в інші міста та збереження команди Uklon. 

Наразі Uklon планує розширення франшизи за кордоном і відзначає зацікавленість у країнах Балтії, Польщі, Словаччини, Чехії та інших. Він переконаний, що український бренд Uklon готовий сміливо писати свою міжнародну історію, для того, аби підтримка та допомога тим, хто цього потребує, тільки зростала. 

“Я дуже сподіваюсь на підтримку наших партнерів в Україні та за кордоном, які зацікавлені у франшизі чи готові ділитись інформацією з потенційним франчайзі. За 12 років компанія розробила продукт, який став частиною міського життя багатьох українців, і ми готові поділитися успіхом нашого продукту та стати представниками України на арені міжнародного бізнесу”, – зазначає Сергій Смусь, співзасновник та операційний директор Uklon.

https://uklon.eu/franchisee

Від Fran Team

Залишити відповідь

You missed

many languages